День єднання

Сьогодні,  16 лютого в Україні відзначають День єднання. З метою формування національної свідомості дітей були проведені інформаційно-просвітницькі години та виховні заходи. Знаковою подією цього дня є   урочисте підняття Державного Прапору на будівлі закладу та виконання Державного Гімну України  здобувачами освіти Курилівського ліцею. Разом з ними заспівали гімн і поліцейські офіцери Петриківської територіальної громади Ніколіч Ю.П. та Повіренний Д.О., які завітали на урочисту лінійку.

11:39 16.02.2022

До уваги здобувачів освіти Курилівського ліцею!

Адміністрація Курилівського ліцею повідомляє про продовження дистанційної форми навчання ще на тиджень, з 7 по 11 лютого 2022 року, з метою запобігання поширення гострої распіраторної хвороби COVID -19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, збереження життя  і здоров'я учасників освітнього процесу.

08:00 07.02.2022

До уваги здобувачів освіти Курилівського ліцею!

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», на виконання протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.01.2022 та з метою збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу повідомляємо, що з 31.01.2022 по 04.02.2022 освітній процес у Курилівському ліцеї  Петриківської селищної ради переходить у дистанційний формат з використанням можливостей електронних освітніх ресурсів. Платформи Сlassroom та ZOOM, Viber

17:00 28.01.2022

Вдень соборності та злуки, з заходу на схід. Всі візьмемося за руки, бо один ми рід.

Щорічно 22 січня вся країна святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

14:03 21.01.2022

День соборності України

Лідери учнівського самоврядування Курилівського ліцею провели години спілкування до Дня соборності України для дітей початкових класів.

13:58 21.01.2022

Нові парти та стільці для першого класу

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

14:09 19.01.2022

Міжнародний день "ДЯКУЮ"

Психологи порівнюють слова подяки з емоціями та почуттями дитини від погладжувань та поцілунків матері. Щире спасибі приносить людині радість, теплі відчуття та емоційне піднесення. За правилами етикету, дякувати треба зі щирим, добрим посилом і дивлячись в очі.

14:13 11.01.2022