День пам‘яті жертв Голокосту

Голокост - це вісім букв болю і страждань. Цим словом називають геноцид євреїв та інших соціальних груп, вчинений нацистами під час Другої світової війни. Крім євреїв, нацисти також винищували психічно хворих людей, інвалідів, радянських військовополонених і всіх, кого нацисти вважали "неповноцінним".

09:42 27.01.2023

День Соборності України

Сьогодні український народ відзначає важливу дату своєї багатовікової історії — День Соборності. Це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Ми вкотре змушені боротися за нашу єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни, яку розв'язала росія, ми довели, що ми сильна та незламна нація.

10:15 22.01.2023

Кіборги

16 січня в Україні відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту.

10:22 20.01.2023

Польська Гуманітарна Акція

Сьогодні в наш заклад завітали психологи Польської Гуманітарної Акції - Іванова Марта, Рибалко Марина та Чачунь Нікіта. Дякую цім чарівникам, які подарували діткам неймовірне відчуття свята!

12:34 29.12.2022

Наші здобутки

Наші нагороди за участь у музичному челенджі "Лунає Гімн" до Дня Гідності і Свободи в рамках обласного патріотичного проєкту "Синьо-жовтий шлях".

11:59 20.12.2022

Звернення до Миколая

Учні 3-го класу звертаються до Святого Миколая і просять ПЕРЕМОГИ для України!!!

11:54 19.12.2022