Листи Святому Миколаю

Діти Курилівського ліцею пишуть листи Святому Миколаю, щоб попросити миру для України! Дякуємо сім'ї Дубицьких, які надали бланки листів для здобувачів освіти 1-го та 2-го класів.

11:50 17.12.2022

Підсумки конкурсу

Директор Курилівського ліцею Головата С.А. нагородила дітей грамотами, подяками та приємними подарунками за участь у конкурсі "Букет для воїна" до Дня Збройних сил України.

19:24 15.12.2022

Тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права, для здобувачів освіти були проведені виховні години. Під час яких, діти познайомились із історією прийняття законів та нормативно-правових актів щодо захисту прав дитини, а також більше дізнались не тільки про свої права, але й про обов‘язки.

10:11 13.12.2022

День Збройних сил України

Вихованці Курилівського ліцею вітають усіх захисників! Бажають міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі! Слава Героям! Слава ЗСУ!

19:05 06.12.2022

День Збройних сил України

День Збройних сил України – це свято, коли в серцях у кожного поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

15:19 06.12.2022

Букет для воїна

До Дня Збройних сил України вихиванці Курилівського ліцею виготовили чудові поробки для воїнів, яку захищають нашу Батьківщину.

12:12 05.12.2022

Світ Сковороди

3 грудня Україна на державному рівні відзначає 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди − видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа-містика, поета, педагога та богослова. Це одна з ключових культурно-мистецьких подій 2022 року.

19:06 03.12.2022

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" , хочу Вас познайомити з грамадською організацією "Ла Страда- Україна". Це правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, запобігання всім видам ґендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню міжнародних стандартів прав людини в усі сфери життя суспільства та держави.

18:00 02.12.2022