Матеріально-технічне забезпечення Курилівського ліцею Петриківської селищної ради

Курилівський ліцей  Петриківської селищної ради розміщений в будівлі 1963 р. побудови, площею 2245 м2. Будівлю модернізовано, замінено освітлення, опалення, дах, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Для реалізації освітнього процесу в закладі наявні:

- кабінет української мови та літератури;

- кабінет зарубіжної літератури;

- кабінет історії та правознавства;

- кабінет математики;

- кабінет англійської мови;

- кабінет хімії;

- кабінет фізики;

- кабінет біології та музичного мистецтва.

У цих кабінетах встановлено мультимедійні дошки, проектори, ноутбуки (комп’ютери) вчителя.

Кабінет початкових класів забезпечено документ – камерою.

Кабінет  фізики забезпечено БФП, акустичними системами, демонстраційним та лабораторним обладнанням.

У кабінеті біології є лабораторний цифровий вимірювальний комплекс, цифровий мікроскоп, демонстраційне обладнання, що дає змогу проводити повноцінне навчання.

4 кабінетів використовуються для навчання учнів початкової ланки, оснащені робочим місцем вчителя, забезпечені дидактичним матеріалом для НУШ. В кожному класі облаштовано ігровий куточок забезпечений настільними іграми, конструкторами, іграшками.

- 7 кабінетів для навчання учнів 5 – 11 класів.

- Спортивна зала.

- Бібліотека.

- Їдальня на 80 осіб.

- Кабінет інформатики у яких встановлено персональні комп’ютери, інтерактивні дошки, проектори. Усі комп’ютери підключені до мережі Інтернет.

Навчальний заклад має учительську, кабінет практичного психолога, кабінети заступників директора, медичний кабінет, кабінет педагога-організатора.

3 кабінети початкових класів у закладі укомплектовано сучасними меблями: партами, стільцями для кожного учня, столами для обладнання робочого місця вчителя, шафами.