Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Дата: 02.12.2022 18:00
Кількість переглядів: 16

В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" , хочу Вас познайомити з грамадською організацією "Ла Страда- Україна". Це правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, запобігання всім видам ґендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню міжнародних стандартів прав людини в усі сфери життя суспільства та держави.

З 2013 року Громадська організація «Ла Страда-Україна» забезпечує роботу єдиної в Україні Національної гарячої лінії для дітей та молоді.

Діти, підлітки та студентська молодь мають можливість анонімно і конфіденційно отримати підтримку в будь-яких складних життєвих ситуаціях, а дорослі – проконсультуватися з психологами, юристами, соціальними працівниками та соціальними педагогами щодо ситуацій, які стосуються дітей та порушення їхніх прав.

Підтримка поруч! Звертайтеся за консультацією:

Інстаграм📷childhotline_ua

Телеграм📷CHL116111

0 800 500 225 (з мобільного або стаціонарного) або 116 111 (з мобільного)