A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Курилівський заклад загальної середньої освіти Петриківської селищної ради

Поради психолога

Поради батькам:

На виконання листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 01.10.2020 р. 15/3 – 07/1686 доводимо до Вашого відома, що в період карантину почастішали випадки булінгу та сексуальної експлуатації дітей в Інтернеті. Урядом створено цілодобову безкоштовну консультаційну лінію за номером 1545 (далі обрати 3) з питань безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звернутися діти, батьки.

Шановні здобувачі освіти 11-х класів!

З кожним днем наближається час здачі одного з найважливіших іспитів у вашому житті – ЗНО. Дистанційне навчання дало вам змогу знаходитися вдома і самостійно розподіляти свій час, мати цілодобовий доступ до різноманітних онлайн-сервісів. Чому б не використати цю перевагу для підготовки до ЗНО?

Ознайомтеся ще раз з самим форматом проведення тестування: його тривалість, особливості проведення, специфіка завдань та їх форма (тестова чи відкрита).

Користуйтеся тренувальними онлайн-сервісами, змагайтеся з друзями, відповідайте на завдання з секундоміром.

Проходьте тестові питання минулих років, учіться розраховувати час, уважно читати запитання.

Присвячуйте підготовці до тестів хоча б трохи часу кожен день.

Працюючи з вчителями – предметниками дистанційно, приділяйте більше уваги тим предметам, які ви обрали для тестування на ЗНО, не соромтеся зайвий раз звернутися до вчителя по допомогу, повірте, як ви так і педагоги зацікавлені в успішному складанні ЗНО.

А головне пам’ятайте, що шлях до успіху – це щоденна наполеглива праця, вміння не здаватися і віра у власні сили.

Пройдіть цією дорогою знань впевнено і результат обов’язково вас порадує!

Шановні батьки!!!!

Підтримаємо наших дітей в складний період підготовки та складання ЗНО – вони мають відчути, що ми вболіваємо за їхній успіх.

Не акцентуйте свою увагу на кількості балів, яку ваша дитина отримає під час ЗНО. Поясніть їй, що кількість балів не є показником її можливостей.

Не підвищуйте тривожність дитини напередодні ЗНО, бо це негативно позначиться на результатах тестування.

Зверніть увагу на харчування дитини. Подбайте, щоб вдома була поживна і різноманітна їжа, що забезпечить збалансований комплекс вітамінів.

Сформуйте в дитини спокійне ставлення до процедури тестування. Пам’ятайте, що Ви, батьки, найближчі й найдорожчі люди для дитини. Саме на Вас вона покладається, Вам довіряє, а тому саме від Вашої щоденної підтримки залежить її подальший успіх.

Шановні батьки! Бажаємо Вам невичерпної енергії та міцного здоров’я.

 

Сучасне життя сповнене різноманітних несподіванок, а часом небезпек. Біда може трапитись будь – де: в побуті, на вулиці, на природі, в школі і навіть вдома. Кожен може потрапити в такі умови, коли вплив несприятливих навколишніх факторів може негативно позначитись на здоров’ї вашої дитини або навіть спричинити загрозу самому життю. Найчастіше це відбувається з власної вини – як результат відсутності досвіду безпечної поведінки в природному та соціальному середовищі або зневага до норм та правил безпеки, непередбачливості та легковажності. Легковажне поводження дітей з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Звертаємо Вашу увагу на те, що діти перебувають вдома під вашим наглядом та контролем. Тому звертаємось до Вашого досвіду щодо збереження здоров’я та життя Вашої дитини. Нагадуємо Вам, що у статті 55 Закону України «Про освіту» зазначено: «…виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Батьки зобов’язані виховувати у дітей відповідальне ставлення до власного здоров’я, здоров’я оточуючих». Тому Ви, батьки, несете повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я під час перебування вдома.

Для того, щоб з вашими дітьми не сталося нещастя, або щоб вони самі не скоїли протиправних вчинків, здобувачам освіти віком до 18 років забороняється самостійно знаходитися поза межами свого житлового помешкання після 22.00 години.

Дітям заборонено займатися тютюнопалінням, вживати спиртні напої, в тому числі слабоалкогольні і пиво. Криміналом є вживання і розповсюдження наркотичних засобів.

Через численні каліцтва та часті нещасні випадки на дорогах дітям заборонено самостійно виїжджати на дорогу з твердим покриттям на велосипедах до досягнення 14 років. Їзда на мопедах, мотоциклах дозволяється при досягненні 16 років і при наявності водійських прав. Водіння транспорту дозволяється з 18 років при наявності водійських прав.

Дітям забороняється заходити і обстежувати територію нежилих приватних помешкань і будинків.

Найбільший скарб кожної людини – її життя та здоров’я На жаль, розуміння цього до багатьох приходить лише тоді, коли трапляється лихо.

Шановні батьки!

Ваші діти повинні дотримуватись правил безпеки життєдіяльності і пам’ятати:

 • про правила дорожнього руху;
 • про правила пожежної безпеки;
 • про безпечне поводження з піротехнічними виробами;
 • про безпечне поводження з електропобутовими і газовими приладами;
 • про безпечне поводження біля відкритих водойм і на воді;
 • про шкідливість алкоголю, паління та вживання наркотичних і психотропних речовин;
 • про безпеку перебування в місцях можливих обвалів (яри, кар’єри, глинища);
 • про небезпеку укусів диких та свійських тварин;
 • про правила поведінки в громадських місцях;
 • про обережність на залізниці;
 • про необхідність слухатися батьків, учителів, вихователів і виконувати їхні розпорядження;
 • про дотримування правил безпечної поведінки під час грози;
 • про правила безпеки під час проведення екскурсій, походів, культпоходів.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень