Поради психолога

Найбільший скарб кожної людини – її життя та здоров’я

Сучасне життя сповнене різноманітних несподіванок, а часом небезпек. Біда може трапитись будь-де: в побуті, на вулиці, на природі, в школі і навіть вдома. Кожен може потрапити в такі умови, коли вплив несприятливих навколишніх факторів може негативно позначитись на здоров’ї вашої дитини або навіть спричинити загрозу самому життю. Найчастіше це відбувається з власної вини – як результат відсутності досвіду безпечної поведінки в природному та соціальному середовищі або зневага до норм та правил безпеки, непередбачливості та легковажності. Легковажне поводження дітей з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

20:50 30.08.2021

19 заповідей Марії Монтессорі для батьків

Ми всі родом з дитинства, де в  нас закладалися базові основи характеру, особистості в цілому. Італійка  Марія Монтессорі сформулювала  прості заповіді для батьків, однак якщо вдуматися в кожну з них - можна  зрозуміти, яка  велика  мудрість відображена  всього в декількох словах.

19:34 30.08.2021