Курилівський заклад загальної середньої освіти Петриківської селищної ради

Виставки

20 лютого вся Україна відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави.

У бібліотеці Курилівському ЗЗСО була організована виставка «Час плине, а пам'ять залишається» та встановлено Ангела Скорботи, де діти мали можливість подивитись на тих героїв, які поклали своє життя захищаючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. У цей день ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

До Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці закладу проходить конкурс для юних читачів. Найактивніших любителів української книги  нагородили цікавими призами.

Навчаючи дітей любити читати, ми виховуємо громадян України, даємо їм нові знання.

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. Для того, щоб дітей краще ознайомити з творчістю письменниці в бібліотеці Курилівського ЗЗСО було відновлено виставку "Я жива! Я буду вічно жити!".

Тарас Шевченко…Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу.
Кожне покоління знаходить для себе близьке і зрозуміле в поезіях Шевченка. Чи не тому, що твори  говорили  про добро і зло, про любов і ненависть, про вірність і зневагу... Поезія Кобзаря - це поезія вічних питань, поезія пошуку істини. Це поезія болю і страждань, поезія людських почувань, поезія боротьби, віри і волі... I все це віддзеркалилось у Слові поета.