Виставки

Символами будь-якої країни є, звичайно, герб, гімн і прапор. Якщо говорити про символи, які відображають розвиток і культуру нації, то це, на мою думку, є мова. Народ є тільки тоді нацією і має державу, якщо в нього є його мова. Для нас, українців, наша мова -- це символ незламності і боротьби за своє самовизначення, бо хто і скільки не намагався знищити її, "а мова знову розцвіла" . Наш народ береже і плекає її у піснях, традиціях, культурі. Мова уособлює в собі найкращі риси нашого народу: миролюбність, гостинність, доброзичливість, бо вона співуча і мелодійна, тому її ще називають солов'їною. А ще це мова єднання всіх українців, де б вони не жили. Я пишаюсь тим, що я -- українка і маю можливість говорити своєю рідною мовою!

Бібліотекар Курилівського ліцею Аліна КРУГЛЯК

20 лютого вся Україна відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави.

У бібліотеці Курилівського ліцею була організована виставка «Час плине, а пам'ять залишається» та встановлено Ангела Скорботи, де діти мали можливість подивитись на тих героїв, які поклали своє життя захищаючи права та свободи людини, європейське майбутнє України. У цей день ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

До Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці закладу проходить конкурс для юних читачів. Найактивніших любителів української книги  нагородили цікавими призами.

Навчаючи дітей любити читати, ми виховуємо громадян України, даємо їм нові знання.

25 лютого 2021 р. виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки – видатної української письменниці та громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури. Для того, щоб дітей краще ознайомити з творчістю письменниці в бібліотеці Курилівського ЗЗСО було відновлено виставку "Я жива! Я буду вічно жити!".

Тарас Шевченко…Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу.
Кожне покоління знаходить для себе близьке і зрозуміле в поезіях Шевченка. Чи не тому, що твори  говорили  про добро і зло, про любов і ненависть, про вірність і зневагу... Поезія Кобзаря - це поезія вічних питань, поезія пошуку істини. Це поезія болю і страждань, поезія людських почувань, поезія боротьби, віри і волі... I все це віддзеркалилось у Слові поета.

До Дня фізичної культури та спорту України, Олімпійського тижня у бібліотеці Курилівського ліцею  була представлена виставка спортивної літератури. Діти мали змогу ознайомитися з історією розвитку олімпійських ігор, основними видами спорту, прочитати цікаву інформацію про видатних українських спортсменів.