Шановні здобувачі освіти 11-х класів!

З кожним днем наближається час здачі одного з найважливіших іспитів у вашому житті – ЗНО. Дистанційне навчання дало вам змогу знаходитися вдома і самостійно розподіляти свій час, мати цілодобовий доступ до різноманітних онлайн-сервісів. Чому б не використати цю перевагу для підготовки до ЗНО?

Ознайомтеся ще раз з самим форматом проведення тестування: його тривалість, особливості проведення, специфіка завдань та їх форма (тестова чи відкрита).

Користуйтеся тренувальними онлайн-сервісами, змагайтеся з друзями, відповідайте на завдання з секундоміром.

Проходьте тестові питання минулих років, учіться розраховувати час, уважно читати запитання.

Присвячуйте підготовці до тестів хоча б трохи часу кожен день.

Працюючи з вчителями – предметниками дистанційно, приділяйте більше уваги тим предметам, які ви обрали для тестування на ЗНО, не соромтеся зайвий раз звернутися до вчителя по допомогу, повірте, як ви так і педагоги зацікавлені в успішному складанні ЗНО.

А головне пам’ятайте, що шлях до успіху – це щоденна наполеглива праця, вміння не здаватися і віра у власні сили.

Пройдіть цією дорогою знань впевнено і результат обов’язково вас порадує!

Шановні батьки!!!!

Підтримаємо наших дітей в складний період підготовки та складання ЗНО – вони мають відчути, що ми вболіваємо за їхній успіх.

Не акцентуйте свою увагу на кількості балів, яку ваша дитина отримає під час ЗНО. Поясніть їй, що кількість балів не є показником її можливостей.

Не підвищуйте тривожність дитини напередодні ЗНО, бо це негативно позначиться на результатах тестування.

Зверніть увагу на харчування дитини. Подбайте, щоб вдома була поживна і різноманітна їжа, що забезпечить збалансований комплекс вітамінів.

Сформуйте в дитини спокійне ставлення до процедури тестування. Пам’ятайте, що Ви, батьки, найближчі й найдорожчі люди для дитини. Саме на Вас вона покладається, Вам довіряє, а тому саме від Вашої щоденної підтримки залежить її подальший успіх.

Шановні батьки! Бажаємо Вам невичерпної енергії та міцного здоров’я.