A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Курилівський заклад загальної середньої освіти Петриківської селищної ради

Охорона праці в закладі

Працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи, а також студенти під час проходження практики проходять вступний та первинний інструктажі, навчання і перевірку знань з питань охорони праці, правила надання першої допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правила поведінки у разі виникнення аварії.

Працівники, що виконують роботи з підвищеною небезпекою чи працюють там, де є необхідність у професійному відборі, проходять попереднє спеціальне навчання і перевірку знань з питань охорони праці в терміни, встановлені відповідними нормативними актами про охорону праці, але не рідше одного разу на рік.

Систематичне підвищення рівня знань працівників навчального закладу з питань охорони праці та профілактична робота щодо запобігання травматизму проводиться один раз на 6 місяців, а з працівниками, що виконують роботи з підвищеною небезпекою - один раз на 3 місяці.

Навчання та перевірка знань з охорони праці педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу Курилівського ЗЗСО

Відповідно до Закону України «Про охорону праці» від 14.10.1992 №2694-XIIПоложення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 № 563, керуючись Типовим положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженим наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 № 15, Положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України (наказ МОН від 18.04.2006 р. № 304 у редакції наказу від 22.11.2017 р. №1514), з метою організації перевірки знань працівників з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності й попередження травматизму в школі створено комісію по перевірці знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників Курилівського закладу загальної середньої освіти в складі:

  • Головата С.А. - директор Курилівського ЗЗСО, голова комісії;
  • Патинка Л.І.  - заступник директора з НВР Курилівського ЗЗСО;
  • Миршавка Г.М.- завідувач господарством Курилівського ЗЗСО;
  • Швайка О.В.голова ПК Курилівського ЗЗСО.

6 січня 2021 року для працівників школи проведено навчання з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки. Для всих працівників навчального закладу проведено іспит щодо перевірки знань з питань охорони праці. Результати перевірки знань оформлено протоколом й відповідно до результатів іспиту усім працівникам видано посвідчення.

Таке навчання та перевірка знань з охорони праці й безпеки життєдіяльності відповідно до Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, з працівниками навчального закладу проводиться один раз на три роки.

  

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень