Безпека життєдіяльності на весняних канікулах

Дата: 31.03.2021 11:54
Кількість переглядів: 41

Курилівський заклад відпускає своїх дітей на весняні канікули підготовленими. Кожен класний керівник провів для своїх вихованців урок з безпеки життєдіяльності «Варто знати». Всі діти мали змогу повторити важливі правила, а саме: правила перебування на вулиці (особливо в ролі учасника дорожньо-транспортного руху), правила пожежної безпеки, правила щодо попередження нещасних випадків, травмування, правила безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, у громадських місцях, правила попередження правопорушень задля уникнення насильства над собою.

Вчителі наголосили, що задля запобігання зараженню на короновірусну інфекцію краще залишатися вдома і менше відвідувати громадські місця та більше проводити часу на свіжому повітрі.